Úniková hra

Co je úniková hra?

Obecná definice únikovek zní, že jde o fyzické dobrodružné hry, kdy se lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série úkolů a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Každá úniková hra má přitom nějaké téma, příběh podle kterého je pak zařízeno celé prostředí hry a úkoly v ní obsažené. To znamená, že každá hra je naprostý originál!

Je potřeba nějakých znalostí?

Určitě ne. K vyřešení všech úkolů vám bude stačit zapojit logické myšlení a hlavně spolupracovat s ostatními. Úkoly jsou navrženy tak, aby nad nimi člověk musel přemýšlet, ale aby zároveň měly zábavnou formu řešení, takže nějakého vědomostního kvízu nebo složitých matematických operací se bát nemusíte.

Co když se nedostaneme včas ven?

Nemusíte mít strach, ven se zvládne dostat každý! V případě, že si nevíte rady s nějakým úkolem, stačí požádat o nápovědu a dál pokračujete ve hře. V případě, že by vám nestačil základní časový limit 60 - 70 minut, není problém nastavit nějaké minutky navíc a přidat další nápovědy, abyste stihli hru zdárně dokončit.

Pro koho je hra určena?

Hru si užijí všichni lidé, kteří se rádi baví a objevují nové věci. Horní věková hranice žádná není, u té spodní doporučujeme věk alespoň 12 let v případě hry bez dospělé osoby. Můžeme také doporučit jako ideální aktivitu pro teambuildingy, rozlučky se svobodou a další podobné akce. Jedná se také o skvělou zábavu pro rodiny s dětmi.

Musím si vzít něco speciálního?

Ke hře není potřeba žádné speciální oblečení ani žádné jiné vybavení, takže ideálně přijít v něčem pohodlném a být vybaven dobrou náladou, nic jiného k perfektnímu zážitku na únikovce nepotřebujete. Určitě se nemusíte bát, že byste se u nás nějak zašpinili nebo vykonávali náročné fyzické úkony.

Co když nás bude 5?

V případě 5. hráče je pak doplatek 200 Kč k ceně uvedené pro tým.

Kde se nacházíte?

Všechny naše únikové hry se nachází v suterénu na adrese Jana Palacha 1552 v budově Pardubický Partner a.s.

Jak dlouho předem si mám domluvit rezervaci?

Rezervaci je vhodné učinit alespoň s dvoudenním předstihem. Pro náhlé rezervace nás prosím kontaktujte telefonicky. Pokud to bude možné, pokusíme se Vám maximálně přizpůsobit a vyjít ve všem vstříc.